Ruszyła kolejna edycja zadania publicznego z serii "Binoklipy"!

Po udanej realizacji dwóch poprzednich edycji nadszedł czas na kolejną odsłonę.

Tym razem tematem spotów jest aplikacyjność prac dyplomowych, a „aktorami” staną się przedstawiciele opolskich uczelni, studenci/absolwenci, promotorzy prac oraz członkowie przedsiębiorstw – czyli strony szczególnego rodzaju transferu nowoczesnych rozwiązań i technologii. Nagrania dotyczyć będą wyników prac dyplomowych, które powstały niejako „na zamówienie” danego przedsiębiorstwa. W ten sposób obalony zostanie mit tzw. pisania prac na półkę, a ukazany zostanie praktyczny wymiar współpracy Biznes-Nauka, współpracy która zbliża te dwa środowiska i przyczynia się do podniesienia konkurencyjności i innowacyjności miasta Opola.

W związku z powyższym zapraszamy do współpracy studentów, absolwentów, przedstawicieli przedsiębiorstw lub inne osoby związane z powstaniem pracy dyplomowej, która została wykorzystana w praktyce/ została napisana we współpracy z konkretnym przedsiębiorstwem z terenu miasta Opola.

Z „aktorami” zamierzamy zawrzeć umowy o dzieło.

Koordynatorem przedsięwzięcia w ITR jest Pani Katarzyna Witkowska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., która jest dostępna pod numerem telefonu +48775559595