W ramach cyklu spotkań seminaryjnych pt. „Praktyczne metody i ćwiczenia w drodze do rozwoju osobistego i zawodowego, z elementami coachingu”, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w dniu 25.05.2015r. W trakcie spotkania będą mieli Państwo okazję przenieść się do świata baśni i sprawdzić jak wykorzystać jedno z narzędzi bajkowej krainy.

Celem tego spotkania jest praktyczne zapoznanie się z wybranym narzędziem, aby uzyskać lepszy wgląd w siebie i w wybraną sytuację. Praca z daną metodą, jednocześnie może posłużyć do wyszukania i wprowadzenia najlepszego rozwiązania, wydobywając jednocześnie osobisty potencjał i możliwości. Udział w seminarium da Ci możliwość praktycznego zastosowania danego narzędzia, spojrzenia z kilku perspektyw na rozpatrywaną sprawę, podczas stosowania go w swoim prywatnym życiu.

Seminarium skierowane jest do wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić, jakie metody mogą wykorzystać w praktyce, w swoim życiu osobistym lub zawodowym.

Informacje organizacyjne:

  • Termin: 25.05.2015 r., poniedziałek.
  • Miejsce: Instytut Trwałego Rozwoju, ul. Ozimska 4/7, 45-057 Opole.
  • Czas trwania: 17:00 - 18:30.

Prowadząca:
Barbara Bodziarczyk – Trener, Coach. Ukończone studia magisterskie przy Politechnice Opolskiej, kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji ze specjalizacją: Innowacje. Dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku: Międzynarodowe Studia Coachingu, w tym szkolenia: „Coaching - Możliwości Rozwoju”, Coaching - Budowanie Świadomości”, „Coaching - Kompetencje Lidera”. Udział w Warsztatach „Twórczego Rozwiązywania problemów” we Wrocławiu. Praca zawodowa na stanowisku: specjalista ds sprzedaży, specjalista ds importu oraz marketingu zagranicznego. Obecnie prowadzę indywidualne spotkania coachingowe oraz warsztaty rozwoju osobistego z elementami coachingu. Zafascynowana kreowaniem i tworzeniem.

UWAGA:
Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia i potwierdzenia udziału do 22.05.2015 r. do godziny 12.00, na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uczestnictwo jest nieodpłatne.

Cykl w drodze do rozwoju osobistego i zawodowego, będzie składał się z kilku nieodpłatnych spotkań seminaryjnych. Czas tych spotkań, będzie poświęcony na ćwiczenia podczas, których każdy uczestnik będzie miał możliwość zajrzenia w głąb siebie oraz sprawdzenie co może działać lepiej. Jest to atrakcyjne, również z tego względu, iż każdy będzie mógł w praktyce wykorzystywać wybrane sposoby i metody, w swoim prywatnym życiu. Będzie to podróż z uśmiechem, w osiąganiu kolejnego sukcesu. Każde spotkanie będzie odrębnym ćwiczeniem, które ma na celu zbliżenie Cię do upragnionego stanu zadowolenia i polepszenia sfery życia, nad którą chcesz pracować. Jednakże każde spotkanie będzie tylko pewnym wycinkiem, które pozwoli Ci odnaleźć niezbędne dla Ciebie elementy. Na pierwszym spotkaniu przeniesiemy się w bajkowy świat, aby za pomocą poszczególnych etapów przeanalizować kroki związane z realizacją zadania czy też ustalonego celu. Następne seminaria to mi. in. spojrzenie na: równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym; różnorodność każdej osoby i jak to wpływa na życie i współpracę; droga do ustalenia realnego celu i jego realizacji, poprzez rzeczywiste zasoby i możliwości czasu oraz zaangażowania; połączenie wizualnej i werbalne informacji w kontekście rozpatrywanej sprawy. Zapraszam do udziału i wspólnym kreowaniu przyszłości.